ZEPAR // 5.6.2017

Recyklace papíru // 14.6.2017

Informace o společnosti Společnost Kromexim Kroměříž a.s. jako významný zpracovatel druhotných surovin, zajišťuje převoz, třídění, lisování a zpracování veškerých recyklovatelných surovin.

Zabýváme se především výkupem,sběrem a prodejem sběrového papíru a igelitu. Dále sbíráme a zpracováváme veškeré recyklovatelné suroviny jako jsou pet-láhve a přepravní bedny.

Zajišťujeme kontejnerovou a plachtovou přepravu druhotných surovin po celém zlínském,olomouckém kraji. Disponujeme desítkami kontejnerů velikostí 20 m3 a to buď otevřené a nebo zakryté.,které jsme schopni neprodleně a na stálo přistavit k zákazníkovi na sběr druhotných surovin. Dále disponujeme velkým množstvím sběrných boxů, které jsme schopni pravidelně a rychle obměňovat.

Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat osobně a plně mu vyjít vstříc. Naší přednosti je pružnost a rychlost. Zakládáme si na rychlé platbě za odebrané suroviny.

Vykupujeme papír - kartony, směsný papír, směsné obaly, časopisy,noviny,tiskopisy,letáky,tiskárenské odřezky,papírové pytle,pet-láhve,přepravní bedny, fólie čirá a barevná atd... 

Zobrazit více »

Segafredo Zanetti CZ // 16.6.2017

Historie kávy Segafredo

 

Společnost Segafredo Zanetti je firma založená na rodinné tradici. Již otec a děd nynějšího majitele a prezidenta společnosti, pana Massima Zanettiho, obchodovali se zelenou kávou. Massimo byl však první z rodiny, kdo začal vyrábět a prodávat praženou kávu. Před více než třiceti lety koupil pan Zanetti svoji první pražírnu v severoitalské Bologni, dnes jich vlastní celkem 15 a k tomu 32 dceřiných společností, které šíří jeho firemní filosofii dál.

Zobrazit více »

Stránky:   12

Partneři & sponzoři