Vícemistr z Kladna porazil před plnými tribunami ČEZ Karlovarsko // 22.10.2017

Máme za sebou 4. kolo UNIQA Extraligy mužů. Velmi sledované utkání před naplněnou kladenskou halou ovládli domácí a porazili Karlovarsko 3:1. Překvapením je i lehké vítězství ČZU Praha nad Zlínem. Ani v tomto kole se Odolena Voda, Benátky nad Jizerou i Ústí nad Labem nedočkali prvního vítězství v letošním ročníku UNIQA Extraligy. Ve čtvrtek v předehrávce Jihostroj České Budějovice podle předpokladů porazil Benátky nad Jizerou.

Zobrazit více »

UNIQA Extraliga mužů v sobotu pokračuje 4. kolem, šlágr očekáváme na Kladně // 21.10.2017

Zítra se znovu rozjíždí další část UNIQA Extraligy mužů a to již 4. kolem. Předehrávku tohoto kola již mají za sebou České Budějovice a Benátky nad Jizerou. Překvapení se nekonalo a Jihostroj na domácí půdě přesvědčivě zvítězil 3:0.

Zobrazit více »

UNIQA Extraliga žen - KP Brno potvrdila roli favorita i po zranění nahravačky // 20.10.2017

VK FÉNIX BRNO – TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK          

Dohrávku prvního kola Extraligy žen viděli diváci v brněnské v hale na Kounicově ulici. Domácí Fénix Brno přivítal hostující hráčky Sokola Frýdek-Místek. A jak se následně ukázalo, byly pohostinné hostitelky.  

Zobrazit více »

Lvíčata 2003/2004 jsou na světě // 19.10.2017

RD Lvíčata 2003 již není jen názvem a představou, ale skutečností. Ve dnech 12.10 až 15.10.2017 proběhlo v Mikulově jejich první VT. Za účasti 34 hráčů z celé republiky a za vedení pětice trenérů J. Zacha, Ivana Pelikána, Leoše Šrámka, M. Šotoly, J. Moravčíka. Celé VT bylo ryze pracovní a nebylo výběrové. Hráči absolvovali každý den dvě fáze v délce 2,5 hodiny. Obsah tréninku byl vymezen  základními  individuálními  činnostmi – smeč, blok, pádová technika, odbití bagrem a prsty.

Zobrazit více »

Jak se dva kamarádi na závěr své sportovní kariéry potkali v Dukle Liberec // 19.10.2017

Letos se naše UNIQA Extraliga nese ve znamení návratů "krajánků". Nejzajímavější dvojice, která se nyní ukazuje v české nejvyšší soutěži, je dozajista Honza Štokr a Aleš Holubec. Velcí volejbaloví kamarádi, kteří se znají již od kadetských let. Poprvé si spolu, mimo národní mužstvo, zahrali až letos v Liberci. Kluci si na mě udělali čas a trochu zavzpomínali, jak to všechno vlastně bylo.

Zobrazit více »

Stránky:   1234

Partneři & sponzoři